Kauba tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.


Toode peab olema postitatud Itella SmartPost või Omniva pakiautomaadi vahendusel Rebase Rimi (Tartu) pakiautomaati 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle kuni 14 päeva jooksul alates toodete jõudmisest Shy Baltic OÜ-le. Tellimuse täies mahus tagastamisel, juba kliendi poolt tasutud transpordikulu ei tagastata, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).


Kui ostja on sõnaselgelt valinud e-poe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea e-pood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.


Tagastatava toote seisukord:
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kasutusjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.
* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud


Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Shy Baltic OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Shy Baltic OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Shy Baltic OÜ Sulle avalduse.
* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke


Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub Shy Baltic OÜ mõistliku kasutuse
põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. Shy Baltic OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine sinu poolt toote eest tasutud ning sulle tagastamisele kuuluva summaga.

* Tagastamisele kuuluv toode peab olema koos hinnasiltidega


Shy Baltic OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldusning saata see meie e-posti aadressile
info@miniware.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
E-poel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hindveebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.