E-poe kasutustingimused

ÜLDTINGIMUSED

E-poe www.miniware.ee omanik on Shy Baltic OÜ (registrikood 16772259), asukohaga Kuslapuu 2-2 Soinaste küla Tartumaa.


Müügitingimused kehtivad e-poest kaupade ostmisel.
Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest www.miniware.ee ostmisel
tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.


TELLIMUSE VORMISTAMINE JA LEPINGU SÕLMIMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohale toimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.


Shy Baltic OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi
tasumisele kuuluva summa laekumisest Shy Baltic OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.


HIND

E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast, tellimuse hinnast ning kättetoimetamise viisist. Eestis on kauba saatmine tasuta, kui tellimuse hind on vähemalt 50 € (va kullerteenus). Kullerteenus on tasuta alates 100 € väärtusega ostust.

Soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka maha kriipsutatult vana hind. Kui tellimuse summa väheneb püsikliendi soodustust ja/või sooduskoodi kasutades alla 50 €, lisandub tellimusele ka postikulu.


TOODETE SAADAVUS

Shy Baltic OÜ teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.


KOHALETOIMETAMINE

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti ja Soome.

Miniware Eesti tarnepartneriks on Miniware AB.

Kauba saatmiskulud kannab sõltuvalt tellimuse suurusest ja tarneviisist ostja või e-pood.Vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.


Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti kuni 5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kauba kohale toimetamine kuni 10 kalendripäeva jooksul.


Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.


TAGASTAMINE

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.


Toode peab olema postitatud Itella SmartPost või Omniva pakiautomaadi vahendusel Rebase Rimi (Tartu) pakiautomaati 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle kuni 14 päeva jooksul alates toodete jõudmisest Shy Baltic OÜ-le. Tellimuse täies mahus tagastamisel, juba kliendi poolt tasutud transpordikulu ei tagastata, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).


Kui ostja on sõnaselgelt valinud e-poe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea e-pood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.


Tagastatava toote seisukord:
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kasutusjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.
* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud


Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Shy Baltic OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Shy Baltic OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Shy Baltic OÜ Sulle avalduse.
* Tagastamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke


Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub Shy Baltic OÜ mõistliku kasutuse
põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. Shy Baltic OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine sinu poolt toote eest tasutud ning sulle tagastamisele kuuluva summaga.

* Tagastamisele kuuluv toode peab olema koos hinnasiltidega


Shy Baltic OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldusning saata see meie e-posti aadressile
info@miniware.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
E-poel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hindveebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.


TOOTE ÜMBERVAHETAMINE

Toodete ümbervahetamine on taganemisõiguse erijuhtum, mille puhul ostja tagastab kaubad samadel tingimustel nagu sätestatud peatükis “TAGASTAMINE”, kuid ei soovi saada raha tagasi, vaid saada ostetud toodete asemel sarnaseid tooteid samas või suuremas väärtuses. Vahetades tooted suuremas väärtuses toodete vastu, katab rahalise vahe ostja.
Ostetud toote saab ümber vahetada esitades vastava avalduse meie e-posti
aadressile
info@miniware.ee hiljemalt 14 päeva jooksul toote kättesaamisest.


PRIVAATSUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Teie isikuandmete vastutav töötleja on Shy Baltic OÜ.

Shy Baltic OÜ e-poe www.miniware.ee kasutamise ning lehel püsimisega annad selge ja teadliku nõusoleku Shy Baltic OÜ-le enda isikuandmete töötlemiseks ning parima veebikogemuse tarbeks vajalike küpsiste kasutamiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel.
Shy Baltic OÜ-le teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning
kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja toodete pakkumiseks. Shy Baltic OÜ saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades www.miniware.ee veebilehel enda e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja
uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid. Samuti on kliendil õigus igal hetkel küsida infot meie poolt kogutavate andmete kohta – oleme Sulle alati nõu ja jõuga abiks.

E-pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, emaili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
E-pood edastab vajalikud isikuandmed veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa ning maksete teostamiseks volitatud töötlejale Maksekeskus AS. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Shy Baltic OÜ kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.
Võid olla kindel, et meie ostukeskkond on turvaline – Shy Baltic OÜ epoes www.miniware.ee on kasutusel turvalise makse süsteem, mis ei võimalda tegeleda kaardipettustega.

Detailsema ülevaate saamiseks Shy Baltic OÜ e-poe www.miniware.ee
privaatsustingimustest vaata palun „Privaatsustingimusi“.


TINGIMUSTE MUUTMINE

Shy Baltic OÜ-l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada.
Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse võitäienduse avaldamisest interneti leheküljel www.miniware.ee. Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Shy Baltic OÜ ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesoleva lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.


VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Shy Baltic OÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile
info@miniware.ee või helistada telefonil +372 502 7173. Shy Baltic OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

Kui ostja ja Shy Baltic OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Shy Baltic OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.


VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

Shy Baltic OÜ vastutab ostja ees ning ostja vastutab Shy Baltic OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Shy Baltic OÜ ei vastuta ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohale toomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Shy Baltic OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Shy Baltic OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Shy Baltic OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärasttoote üleandmist vedajale.
Shy Baltic OÜ vastutab ostja eest toote müügihinna ulatuses. Shy Baltic OÜ ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.


Kontaktid

Shy Baltic OÜ

Tegevuskoha aadress: Sepa 24B, Tartu
Juriidiline aadress: Kuslapuu 2-2 Soinaste küla, Tartumaa
Registrikood: 16772259
KMKR nr:
(+372) 502 7173 (Heini Kurikka)
info@miniware.ee


Showroom

Sepa 24B Tartu (2 korrus)
Avatud: kokkuleppeliselt, palume enne külastust ette helistada (+372) 502 7173


SEB Pank
IBAN: EE681010220298994222
SWIFT: EEUHEE2X