Kuidas osta

Ostu sooritamiseks vali välja sobiv toode, soovi korral korrigeeri ostetava toote kogust ning vajuta nuppu "Lisa ostukorvi". Kui tootel on mõni lisavaliku võimalus nagu värv või suurus, tuleb enne ostukorvi lisamist ka see valik ära teha.

Seejärel saate valida, kas jätkata ostlemist, või liikuda edasi ostukorvi.

Ostukorvis saate tutvuda ostetud toodete, nende koguste ning hindadega. Seejärel tuleb valida sobiv pakiautomaat, vajutades "Pakitautomaat" ikooni. Järgmisena tuleb valida teenusepakkuja ning seejärel valida avanevast nimekirjas endale lähim pakiautomaat.

Kui kõik sobib, liikuge edasi kassasse vajutades nuppu "Kassasse". Enne kassasse liikumist tuleb nõustuda e-poe kasutustingimustega.

Kassas tuleb ära täita kõik väljad, et kullerfirma ja vajadusel ka miniware.ee saaks teiega ühendust võtta. Seejärel vajutage nuppu "Maksa kohe".

Edasi suunatakse teid Maksekeskus AS turvalisse keskkonda.

Peale makse sooritamist vajutage kindlasti nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".

Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed. Miniware ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Miniwarel on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus esitatud andmete õigsuses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.