Privaatsustingimused

PRIVAATSUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Teie isikuandmete vastutav töötleja on Shy Baltic OÜ.

Shy Baltic OÜ e-poe www.miniware.ee kasutamise ning lehel püsimisega annad selge ja teadliku nõusoleku Shy Baltic OÜ-le enda isikuandmete töötlemiseks ning parima veebikogemuse tarbeks vajalike küpsiste kasutamiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel.
Shy Baltic OÜ-le teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning
kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja toodete pakkumiseks. Shy Baltic OÜ saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades www.miniware.ee veebilehel enda e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja
uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid. Samuti on kliendil õigus igal hetkel küsida infot meie poolt kogutavate andmete kohta – oleme Sulle alati nõu ja jõuga abiks.

E-pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, emaili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
E-pood edastab vajalikud isikuandmed veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa ning maksete teostamiseks volitatud töötlejale Maksekeskus AS. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Shy Baltic OÜ kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.
Võid olla kindel, et meie ostukeskkond on turvaline – Shy Baltic OÜ epoes www.miniware.ee on kasutusel turvalise makse süsteem, mis ei võimalda tegeleda kaardipettustega.